WhatsApp
Yükleniyor...

Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

ParsKOD Yazılım Bilişim ve Danışmanlık Şirketi 2002 yılında sektöre aktif çalışmalar geliştirmeye başlamış, tecrübeli profesyonel bir ekip tarafından yönetilmektedir. Akademik olarak çalışmalar ve sektörel gelişmeler takip edilmektedir. Bu sayede projeler için güçlü bir çözüm ortaklığı modeliyle hizmet vermektedir. Proje bazlı çalışmalar yapılarak yazılımların sürdürülebilirliği sağlanmaktadır. Tüm projeler aktif olarak geliştirilmekte ve geliştirilmeye açık olarak programlanmaktadır.

ParsKOD tarafından geliştirilen projeler sadece tek boyutlu olarak geliştirilerek teslim edilmez. Bir projenin yaşam döngüsü, sürdürebilirliği ve kullanım kolaylığı üzerine yoğun çalışmalar gerçekleştirilerek, toplantılar ve beyin fırtınalarıyla kararlar alınarak uygulanır. 

Yazılım geliştirme sürecinde SOLID prensipleri baz alınarak geliştirilen yazılımların sistematik olarak ilerlemesi sağlanır. Projenin ilerlemesine göre Agile, Waterfall gibi proje geliştirme modeller kullanılmaktadır. Ayrıca yazılımın kodlanması aşamasında Tasarım Desenleri (Desing Pattern) kullanılarak modüler yapılar inşa edilmektedir. 

ParsKOD ile çalışmak profesyonel bir ekip ile çalışmak demektir. ParsKOD ile çalışmak ihtiyaçların profesyonel çözümlere kavuşturulacağına emin olmak demektir. ParsKOD ile çalışmak sistematik olarak gelişime açık olmak ve inovasyona katılmak demektir. ParsKOD ile çalışmak en basit bir projede bile müşterisine birçok profesyonelliği katmak demektir. 

Bu kapsamda proje geliştirilme ve teslim ortamlarında özellikle iç disiplin ve müşteri disiplinini çok önemsemekteyiz. Negatif enerjili projelerde ve ekiplerde çalışmalarımızı kısa sürede sonlandırmaktayız. Bu aşamanın yanlış anlaşılmaması için küçük bir açıklama yapma gerekliliği doğmaktadır. Müşteri veya proje beğenmeme gibi bir durum söz konusu değildir. Bir projenin ihtiyacı karşılama becerisi yaşam döngüsü ve sürdürülebilirliğini %100 etkilediğini sektördeki tecrübemizden anlamış bulunmaktayız. Bu yüzden proje geliştirme tek taraflı değil bütüncül bir süreç yönetimi gerektirmektedir. Zaman, ücreti karşılığında satın alınamayacak değerlerden birtanesidir. Bu yüzden ParsKOD yeniliktir, eğlencedir, aksiyon, profesyonellik, inovasyon, sürdürülebilirlik demektir. 

 

Zamanın kıymetini bilerek, inovatif güçlü projeler geliştirmek için bizimle çalışmaya HAZIR MISINIZ_?

ParsKOD Yaşayan Projeler Geliştirir...