WhatsApp
Yükleniyor...

Web Tasarım

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Web Tasarım

Web Tasarım

Parskod profesyonel web projeleri yürütmektedir. Özellikle sektörel olarak talepleri dikkatle araştırdıktan sonra gelişmiş çözümler sunarak sistemleri otomatikleştirmektedir. Geliştirilen yazılım projelerinde mutlaka müşteri talepleri göz önüne alınmakta ve sektörde geliştirilen proje alanında çalışan firmalar için özel vizibiliteler yapılarak ihtiyaçlar ve talepler kıyaslanarak yeni projenin taşıması gereken özellikler planlanarak süreç başlatılır.

Parskod için geliştirilen her proje birbirinden özeldir. Benzer tasarımlardan ziyade yeni nesil tasarımlar üzerinde çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Projelerde müşterilerin tasarımsal talepleri özenle yerine getirilmektedir. 

 

Arama motoru optimizasyonu (seo) web projeleri için çok önemlidir. Organik olarak Google, Yandex gibi arama motorlarında üst sıralarda görünmesi için web projelerinde özel çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Parskod tarafından hazırlanan web projelerini kullanan firmalarımız içeriklerinde arama motorları tarafından kolay index'lenen tasarımlar üzerinde güncellemeler yapabilmektedir. 

 

Geliştirilen web projelerinde teknik olarak Php programlama dili kullanılmaktadır. Benzer şekilde Html, Css, Javascript, VueJS gibi dillerden de destek alınmaktadır. Projelerde php tabanını temel alan Codeigniter  ve Laravel gibi Framework tercihi projeye uygun seçilerek geliştirilme sürecinde kullanılmaktadır.  Benzer şekilde Wordpress, Opencart, Prestashop gibi içerik yönetim sistemleri de kullanılarak projeler geliştirilebilmektedir.

Zamanın kıymetini bilerek, inovatif güçlü projeler geliştirmek için bizimle çalışmaya HAZIR MISINIZ_?

ParsKOD Yaşayan Projeler Geliştirir...