WhatsApp
Yükleniyor...

E-Ticaret

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz E-Ticaret

E-Ticaret

Günümüzde yeni nesil ticaret artık E-Ticaret olarak bilinmektedir. Dijitalleşen dünyada herşeye ulaşım kolaylaşmaktadır. Özellikle pandeminin de etkisiyle hızla yayılan ticaretin elektronik ortama yansıması önemli bir değişikliğe ve dönüşüme yol açmıştır. ParsKOD Yazılım Bilişim ve Danışmanlık olarak bu süreçte sizlere profesyonel bir danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Web siteleriniz üzerinden ürünlerinizi pazarlayabileceğiniz, kampanyalarınızı yönetebileceğiniz sistemler geliştirerek hizmetinize sunmaktayız. Ayrıca geliştirmiş olduğumuz sistemlerin tümünde birlikte eğitimler planlayarak bu süreçlere daha kolay entegre olabilmeniz için çalışmalar yürütmekteyiz. 

Türkiye'de yeni bir üretim dönemi başlamıştır. Üreten ve ürettiğini kendisi pazarlayabilen tüm KOBİ'ler hızla büyüme sağlayabilmektedir. ParsKOD sizlere tam bu noktada hizmet vermektedir. E-ticaret alanında yaşayan projelere sahip olmak için bizlerle iletişime geçin.